producent placów zabaw

Drewniane place zabaw – BLOG


 

Wypromuj swój plac zabaw grą miejską dla najmłodszych!

Wypromuj swój plac zabaw grą miejską dla najmłodszych!
2023-08-16

Chcesz, by dzieci aktywnie spędzały czas na świeżym powietrzu? Grunt to pokazać im, jakie to może być fajne! Ostatnimi czasy popularne stają się gry miejskie. To rodzaj zabawy polegający na wykonywaniu określonych zadań w obszarze danego miasta. Oczywiście można to nieco zmodyfikować, ograniczając teren wyłącznie do placu zabaw. Zainteresowany? Zobacz, jak zorganizować dla dzieci prostą, lecz porywającą formę rozrywki — spraw, że Twój plac zabaw zostanie zauważony!

Przekształć drewniany plac zabaw w krainę marzeń…

Przekształć drewniany plac zabaw w krainę marzeń…
2023-07-25

Ahoj, kapitanie! Rzekł marynarz, stojąc przy balustradzie drewnianego statku. A może to nie do końca był statek…? Zastanawiałeś się kiedyś, jak stworzyć dziecku klimatyczne, tematyczne miejsce do zabawy, które pozwoli mu spełnić senne marzenia? My także. I wiesz co? Magicznym składnikiem była tu wyobraźnia.

Drewniane place zabaw – bezpieczna alternatywa dla dzieci

Drewniane place zabaw – bezpieczna alternatywa dla dzieci
2023-06-20

Publiczne drewniane place zabaw to doskonały sposób na zorganizowanie aktywności outdoorowych dla dzieci, zapewniający im bezpieczną formę rozrywki. Jednak tego typu urządzenia muszą spełniać konkretne warunki i normy, aby zostały dopuszczone do użytku. O jakich wytycznych mowa? I dlaczego w ogóle place zabaw są takie ważne? Sprawdźmy! 

Atestowany plac zabaw – podstawa bezpiecznej zabawy

Atestowany plac zabaw – podstawa bezpiecznej zabawy
2023-05-23

Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze dla wszystkich troskliwych rodziców. Musi być ono zapewnione także podczas zabawy. Jeśli więc planujemy stworzenie placu zabaw, zawsze należy wybierać certyfikowane urządzenia, a także stosować się do wszelkich norm dotyczących tych przestrzeni. Tak można zyskać zaufanie rodziców i zadowolenie maluchów, które będą bawić się na bezpiecznym placu. W dzisiejszym wpisie postaramy się wyjaśnić, dlaczego tak ważne jest, by tego rodzaju miejsca spełniały wspomniane normy.

Cechy wyposażenia publicznego placu zabaw

Cechy wyposażenia publicznego placu zabaw
2023-04-06

Gdy rozpoczyna się wiosna, jednym z ulubionych miejsc wielu dzieci staje się plac zabaw. Odpowiednio zagospodarowana przestrzeń może bowiem zająć maluchy na długi czas, co cieszy zarówno je, jak i ich rodziców. Fakt, że pociecha spędza aktywnie czas na świeżym powietrzu, jest powodem do zadowolenia, gdyż ruch jest bardzo ważny w rozwoju dziecka. W dzisiejszym wpisie odpowiemy na pytanie, jakie cechy powinno spełniać wyposażenie placu zabaw. Warto zwrócić na nie uwagę przy zagospodarowaniu takiej przestrzeni.