producent placów zabaw

Place zabaw – z atestem i z certyfikatem

Bezpieczne place zabaw to coś, o co powinien zadbać każdy producent sprzętów przeznaczonych do dziecięcej rozrywki. My jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się tworzeniem wyjątkowych, drewnianych urządzeń służących maluchom do zabawy. Naszym Klientom dostarczamy certyfikowane place zabaw dla dzieci, które są bezpieczne podczas zabawy. Na placu zabaw może wydarzyć się wiele – dziecięca wyobraźnia nie ma bowiem granic! Atestowane place zabaw dla dzieci minimalizują ryzyko wypadku do minimum. To dlatego certyfikacja placów zabaw jest dla nas niezwykle istotna.

Plac zabaw z atestem – sprawdzony producent

Jesteśmy obecni na rynku już od ponad 20 lat. Wiemy, że drewniany plac zabaw dla dzieci, który jest konstrukcją z atestem, budzi zaufanie opiekunów najmłodszych. Jako działający od wielu lat producent uważamy, że bezpieczna zabawa na placu zabaw powinna iść w parze z urozmaiceniem, dlatego każda nasza konstrukcja jest nie tylko certyfikowana, ale i atrakcyjna dla maluchów.

Podczas tworzenia konstrukcji opieramy się o obowiązujące normy, tak by możliwa była certyfikacja placu zabaw. Czerpiemy także z naszego doświadczania. Dla każdego urządzenia wyznaczamy strefy bezpieczeństwa będące minimalną przestrzenią niezbędną dla bezpiecznego użytkowania. Każdy nasz plac zabaw atestowany powstaje przy wykorzystaniu sprawdzonych materiałów. Należą do nich: farby, elementy złączne, nierdzewne zawiesia huśtawek, sprężyny czy płyty HDPE – wszystkie posiadają certyfikaty i atesty. Nasze wyroby spełniają wymogi bezpieczeństwa określane przez polskie, a także europejskie normy w zakresie projektowania, produkcji, montażu oraz konserwacji.

Wszystkich, których interesuje ciekawy, estetyczny i bezpieczny plac zabaw z certyfikatem, idealny nawet dla wymagających dla dzieci, zachęcamy do współpracy! Jeśli zdecydują się Państwo na to, byśmy nie tylko wykonali plac, ale także zajęli się jego montażem, zapewniamy, że urządzenia zostaną rozmieszczone z zachowaniem bezpiecznych stref zgodnie z obowiązującą normą PN-EN – 1176:2017.

Wszystkie urządzenia zabawowe z naszej oferty posiadają akredytowane certyfikaty poświadczające, że zostały one zaprojektowane i wykonane zgodnie z odpowiednimi normami: PN- EN 1176:2017, PN-EN 1177:2018.

instytut nadzoru technicznegoPlace zabaw z akredytowanym certyfikatem gwarantują ograniczenie do minimum ryzyka wystąpienia podczas zabawy sytuacji niebezpiecznych, takich jak np. zakleszczenie czy upadek. Podmiotem wydającym akredytowane certyfikaty jest: Instytut Nadzoru Technicznego z siedzibą we Wrocławiu.

Z poważaniem, Artur Świecak

certyfikat

certyfikat

certyfikat

certyfikat

 

certyfikat

certyfikat

certyfikat

certyfikat

 

certyfikat

certyfikat

 

 

Zapytaj nas:

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty lub naszej działaności
- prosimy o kontakt:

Zapoznałem się z polityką prywatności czytaj więcej >>