producent placów zabaw

Drewniane domki, mosty i altanki na plac zabaw

Jako specjaliści od wyposażenia placów zabaw proponujemy rozwiązania będące prawdziwymi hitami. Do takich należą domki drewniane. Gwarantujemy, że konstrukcje tego rodzaju przyciągną uwagę wielu maluchów. Plac zabaw z domkiem drewnianym to wyjątkowa gratka dla dzieci, gdyż daje im mnóstwo szans na dobrą zabawę. Nasze propozycje są ciekawie zaprojektowane, a wśród popularnych konstrukcji można znaleźć np. zjeżdżalnie z domkiem. Sprawdzonym rozwiązaniem jest ponadto mostek drewniany, który nada się jako samodzielna zabawka na plac zabaw dla dzieci, ale doskonale pasuje też jako uzupełnienie przestrzeni z drewnianym domkiem.

plac zabaw dla dzieci
Artysta

plac zabaw dla dzieci
Artysta 1

plac zabaw dla dzieci
Artysta 2

plac zabaw dla dzieci
Mały Artysta

plac zabaw dla dzieci
Mały Artysta 2

plac zabaw dla dzieci
Tunel Planety

plac zabaw dla dzieci
Kuchenka

plac zabaw dla dzieci
Kącik śniadaniowy

plac zabaw dla dzieci
Altanka 2x2 metry

plac zabaw dla dzieci
Mostek belkowy

plac zabaw dla dzieci
Mostek trapezowy

plac zabaw dla dzieci
Mostek wiszący

Drewniany plac zabaw z domkiem – miejsce spotkań

Nasze konstrukcje z mostkiem drewnianym, a także domek ze zjeżdżalnią są idealnym miejscem do grupowej zabawy. Dzięki tego typu urządzeniom najmłodsi mogą się ze sobą integrować. Nasz plac zabaw dla dzieci – drewniany z domkiem – jest odpowiedni do publicznych przestrzeni, np. tych należących do osiedli, szkół czy przedszkoli. Sprawdzi się jednak nie tylko tam – drewniany plac zabaw do domu to doskonała propozycja również na prywatne posesje.

Drewniany domek dla dzieci – bezpieczny plac zabaw

Jako specjaliści od urządzeń zabawowych asortyment dobieramy tak, by wszystkie propozycje – także drewniane domki na plac zabaw – były bezpieczne. Jest to dla nas priorytetem. Dzięki bogatemu doświadczeniu wiemy, jak wybierać odpowiednie konstrukcje. Każdy nasz domek drewniany z placem zabaw jest więc tworzony tak, by dzieci mogły w pełni korzystać z możliwości urządzeń, a rodzice byli spokojni o bezpieczeństwo swoich pociech podczas zabawy. W przypadku wątpliwości czy pytań o domki na plac zabaw drewniane zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w podjęciu decyzji.

Wszystkie urządzenia zabawowe z naszej oferty posiadają certyfikaty poświadczające, że zostały one zaprojektowane i wykonane zgodnie z odpowiednimi normami: PN- EN 1176:2009, PN-EN 1177:2009. Opierając się na normach oraz bazując na własnym doświadczeniu, wyznaczamy dla każdego urządzenia strefy bezpieczeństwa będące minimalną przestrzenią niezbędną dla bezpiecznego użytkowania. Wszelkie wykorzystane w konstrukcjach materiały, takie jak: farby, śruby czy zawiesia huśtawek, posiadają certyfikaty i atesty.

Urządzenia zabawowe z certyfikatem gwarantują ograniczenie do minimum ryzyka wystąpienia podczas zabawy sytuacji niebezpiecznych, takich jak np. zakleszczenie czy upadek.