producent placów zabaw

Pociągi i ciuchcie - drewniane place zabaw - dajemy radość!

Wyjątkowe place zabaw w oryginalnych kształtach to rozwiązania, które przyciągają uwagę dzieci. My jako dbający o klientów producent akcesoriów zabawowych staramy się dostarczać ciekawe urządzenia, które pobudzą wyobraźnie małych użytkowników. Jedną z nich jest plac zabaw pociąg. Urządzenia w takie formie dają wiele możliwości do spędzania czasu przez najmłodszych. Wśród naszych propozycji można znaleźć pociąg na plac zabaw w różnych wariantach – ze zjeżdżalnią, liczydłem itd. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich pomysłów. W przypadku pytań dotyczących pociągu na plac zabaw zachęcamy do kontaktu.

plac zabaw pociągi
Lokomotywa

plac zabaw pociągi
Pociąg
z wagonem

plac zabaw pociągi
Pociąg
z wagonem i ze zjeżdżalnią

plac zabaw pociągi
Pociąg Edukacyjny
z dwoma wagonami

plac zabaw pociągi
Pociąg
z dwoma wagonami

plac zabaw pociągi
Pociąg
z dwoma wagonami i ze zjeżdżalnią

plac zabaw pociągi
Pociąg
z dwoma wagonami i tunelem

plac zabaw pociągi
Pociąg Expres

Wszystkie urządzenia zabawowe z naszej oferty posiadają certyfikaty poświadczające, że zostały one zaprojektowane i wykonane zgodnie z odpowiednimi normami: PN-EN 1176:2009, PN-EN 1177:2009. Opierając się na normach oraz bazując na własnym doświadczeniu, wyznaczamy dla każdego urządzenia strefy bezpieczeństwa będące minimalną przestrzenią niezbędną dla bezpiecznego użytkowania. Wszelkie wykorzystane w konstrukcjach materiały takie jak: farby, śruby czy zawiesia huśtawek posiadają certyfikaty, atesty.

Urządzenia zabawowe z certyfikatem gwarantują ograniczenie do minimum ryzyka wystąpienia podczas zabawy sytuacji niebezpiecznych, takich jak np. zakleszczenie czy upadek.