Bujaki na sprężynie – idealne na plac zabaw!

 

 

Bujaki to numer jeden zarówno na dużych, jak i małych placach zabaw. Zmieszczą się one dosłownie wszędzie! To urządzenia uniwersalne, pozwalające na zabawę maluszkom oraz starszym dzieciom. Zachwycają nie tylko swoją pastelową kolorystyką, ale też wpływem na rozwój najmłodszych — poprawiają koordynację ruchową, zmysł równowagi, a także zwiększają świadomość siły własnego ciała. Ważne jest jednak to, że gwarantują długą, świetną zabawę dla każdej pociechy!

 

Każdy bujak na plac zabaw z naszej oferty posiada certyfikat poświadczający, że został on zaprojektowany i wykonany zgodnie z odpowiednimi normami: PN-EN 1176:2009, PN-EN 1177:2009. Opierając się na normach oraz bazując na własnym doświadczeniu, wyznaczamy dla każdego urządzenia strefy bezpieczeństwa będące minimalną przestrzenią niezbędną dla bezpiecznego użytkowania. Wszelkie wykorzystane w konstrukcjach materiały, takie jak: farby, śruby czy zawiesia huśtawek również posiadają certyfikaty oraz atesty.

 

Bujaki na sprężynie z certyfikatem gwarantują ograniczenie do minimum ryzyka wystąpienia podczas zabawy sytuacji niebezpiecznych, takich jak np. zakleszczenie czy upadek.

 

Piesek

Koniczynka

Rekin

Konik

Skuter

Słonik

Bujawka Ważka na sprężynie

Równoważnia na sprężynie

Zapytaj nas:

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty lub naszej działaności
- prosimy o kontakt:

Zapoznałem się z polityką prywatności czytaj więcej >>