producent placów zabaw

Bujaki sprężynowe na plac zabaw

Bujaki to numer jeden zarówno na dużych, jak i małych placach zabaw. Zmieszczą się one dosłownie wszędzie! To urządzenia uniwersalne, pozwalające na zabawę maluszkom oraz starszym dzieciom. Zachwycają nie tylko swoją pastelową kolorystyką, ale też wpływem na rozwój najmłodszych – poprawiają koordynację ruchową, zmysł równowagi, a także zwiększają świadomość siły własnego ciała. Ważne jest jednak to, że stanowią długą, świetną zabawę dla każdej pociechy!

bujak dla dzieci na sprężynie
Rekin

bujak dla dzieci na sprężynie
Konik

bujak dla dzieci na sprężynie
Piesek

bujak dla dzieci na sprężynie
Skuter

bujak dla dzieci na sprężynie
Słonik

bujak dla dzieci na sprężynie
Równoważnia na sprężynie

bujak dla dzieci na sprężynie
Bujawka Ważka na sprężynie

bujak dla dzieci na sprężynie
Koniczynka

Bujaki sprężynowe dla dzieci – bogaty wybór modeli na plac zabaw

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju bujaki idealne do wykorzystania na placu zabaw. Sprawdzą się w pobliżu przedszkola, jako bujawki szkolne, ale także w innych lokalizacjach – na plac zabaw na osiedlu czy w parku. Staramy się dobierać nasz asortyment tak, by był różnorodny, dlatego w naszej ofercie dostępna jest huśtawka konik, słonik, rekin i inne. Postacie te są uwielbiane przez najmłodszych. Bujak konik na sprężynie lub zabawka w innym wesołym kształcie z pewnością wywoła uśmiech dziecka bawiącego się na placu zabaw.

Bujak dla dzieci na sprężynie – dobra zabawa gwarantowana!

Proponowane przez nas koniki oraz inne bujaki na plac zabaw są przeznaczone dla pociech w różnym wieku. Gwarantujemy, że każdemu dziecku zapewniają one wiele frajdy i dobrej zabawy. Pojedynczy bujak na sprężynie dla dzieci to nie nasza jedyna propozycja w tej kategorii. Polecamy także bujawki dla dwóch osób oraz równoważnie na sprężynie, które podobnie jak bujaki są doskonałym wyborem na plac zabaw.

Bezpieczne bujaki sprężynowe dla dzieci – idealne na każdy plac zabaw

Każdy bujak na plac zabaw z naszej oferty posiada certyfikat poświadczający, że został on zaprojektowany i wykonany zgodnie z odpowiednimi normami: PN-EN 1176:2009, PN-EN 1177:2009. Opierając się na normach oraz bazując na własnym doświadczeniu, wyznaczamy dla każdego urządzenia strefy bezpieczeństwa będące minimalną przestrzenią niezbędną dla bezpiecznego użytkowania. Wszelkie wykorzystane w konstrukcjach materiały, takie jak: farby, śruby czy zawiesia huśtawek również posiadają certyfikaty oraz atesty. U nas każda drewniana bujawka dla dzieci to konstrukcja bezpieczna.

Bujaki na sprężynie z certyfikatem gwarantują ograniczenie do minimum ryzyka wystąpienia podczas zabawy sytuacji niebezpiecznych, takich jak np. zakleszczenie czy upadek.