Bujaki na sprężynie – idealne na plac zabaw!

 

 

Bujaki to numer jeden zarówno na dużych, jak i małych placach zabaw. Zmieszczą się one dosłownie wszędzie! To urządzenia uniwersalne, pozwalające na zabawę maluszkom oraz starszym dzieciom. Zachwycają nie tylko swoją pastelową kolorystyką, ale też wpływem na rozwój najmłodszych — poprawiają koordynację ruchową, zmysł równowagi, a także zwiększają świadomość siły własnego ciała. Ważne jest jednak to, że gwarantują długą, świetną zabawę dla każdej pociechy!

 

Każdy bujak na plac zabaw z naszej oferty posiada certyfikat poświadczający, że został on zaprojektowany i wykonany zgodnie z odpowiednimi normami: PN-EN 1176:2009, PN-EN 1177:2009. Opierając się na normach oraz bazując na własnym doświadczeniu, wyznaczamy dla każdego urządzenia strefy bezpieczeństwa będące minimalną przestrzenią niezbędną dla bezpiecznego użytkowania. Wszelkie wykorzystane w konstrukcjach materiały, takie jak: farby, śruby czy zawiesia huśtawek również posiadają certyfikaty oraz atesty.

 

Bujaki na sprężynie z certyfikatem gwarantują ograniczenie do minimum ryzyka wystąpienia podczas zabawy sytuacji niebezpiecznych, takich jak np. zakleszczenie czy upadek.

 

Rekin

Konik

Piesek

Skuter

Słonik

Równoważnia na sprężynie

Bujawka Ważka na sprężynie

Koniczynka