producent placów zabaw

Zabawy piaskiem – drewniane place zabaw

Zabawy dzieci potrafią być niezwykle pomysłowe, a do bardzo lubianych należą te w piasku. Maluchy podczas zabawy z piaskiem rozwijają swoją kreatywność czy nawet motorykę małą. Dzięki naszym urządzeniom, takim jak foremka czy zsyp do piasku pojawiają się nowe możliwości, a spędzanie czasu na palcu zabaw z piaskiem wywołuje jeszcze więcej radości. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich propozycji urządzeń, które przygotowaliśmy z myślą o spędzaniu czasu na tworzeniu babek i innych form w piasku.

zabawy z piaskiem
Koła przesiewowe

zabawy z piaskiem
Waga

zabawy z piaskiem
Foremki poczwórne

zabawy z piaskiem
Foremki podwójne

zabawy z piaskiem
Wieża z dachem do zabawy
z piaskiem z wiaderkami

zabawy z piaskiem
Wieża z dachem
do zabawy z piaskiem

zabawy z piaskiem
Zsyp do piasku

Plac zabaw z piaskiem

Plac zabaw, na którym znajduje się piasek, daje wyjątkowe możliwości. Dzięki ustawieniu na nim takich zabawek, takich jak foremki do piasku, waga czy koła przesiewowe, otwiera się wiele opcji na ciekawe sposoby spędzania czasu. U nas można zamówić także wieżyczki, które są połączeniem kilku pojedynczych urządzeń. Wszystkie wychodzące spod naszej ręki elementy – także te do zabawy z piaskiem – wykonane są solidnie i estetycznie. Zapraszamy do współpracy!

Wszystkie urządzenia zabawowe z naszej oferty posiadają certyfikaty poświadczające, że zostały one zaprojektowane i wykonane zgodnie z odpowiednimi normami: PN- EN 1176:2009, PN-EN 1177:2009. Opierając się na normach oraz bazując na własnym doświadczeniu, wyznaczamy dla każdego urządzenia strefy bezpieczeństwa będące minimalną przestrzenią niezbędną dla bezpiecznego użytkowania. Wszelkie wykorzystane w konstrukcjach materiały takie jak: farby, śruby czy zawiesia huśtawek posiadają certyfikaty, atesty.

Nasze Piaskowe Zabawy to elementy placu zabaw z certyfikatem i gwarantują ograniczenie do minimum ryzyka wystąpienia podczas zabawy sytuacji niebezpiecznych, takich jak np. zakleszczenie czy upadek.