producent placów zabaw

Karuzela dla dzieci – idealny plac zabaw

Jeśli myślimy o podstawowych urządzeniach rekreacyjnych dla najmłodszych, z pewnością znajduje się wśród nich karuzela dla dzieci. Ten wirujący przedmiot powoduje wiele radości, dlatego stanowi must have na plac zabaw. W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju urządzenia. Każda oferowana przez nas karuzela na plac zabaw to sprzęt z atestem. Decydując się na zakup u nas, zyskuje się gwarancję tego, że zabawka powstała z troską o bezpieczeństwo dzieci. Wszystkich zainteresowanych karuzelą do placu zabaw zachęcamy do kontaktu.

karuzela na plac zabaw
Karuzela Pszczoła
karuzela na plac zabaw
Karuzela Bąk 1
karuzela na plac zabaw
Karuzela Bąk 2
karuzela na plac zabaw
Karuzela Trzmiel 2
karuzela na plac zabaw
Karuzela Osa
karuzela na plac zabaw
Karuzela Pszczółka
karuzela na plac zabaw
Karuzela Trzmiel 1

Karuzela na plac zabaw – różne rodzaje

W naszej ofercie znajdą Państwo różne propozycje karuzeli. Modele Pszczoła, Pszczółka oraz Trzmiel wyposażone są w siedziska, a z karuzeli typu Bąk należy korzystać na stojąco. Każda nasza karuzela dla dzieci uświetni przestrzeń dla maluchów, dlatego warto wybrać ją na plac zabaw – bez względu na to, czy zdecydujecie się na model z siedziskiem, czy bez. W dodatku nasze urządzenia pięknie się prezentują i swym wyglądem zachęcają maluchy do zabawy. Zapraszamy do współpracy.

Wszystkie urządzenia zabawowe z naszej oferty posiadają certyfikaty poświadczające, że zostały one zaprojektowane i wykonane zgodnie z odpowiednimi normami: PN- EN 1176:2009, PN-EN 1177:2009. Opierając się na normach oraz bazując na własnym doświadczeniu, wyznaczamy dla każdego urządzenia strefy bezpieczeństwa będące minimalną przestrzenią niezbędną dla bezpiecznego użytkowania. Wszelkie wykorzystane w konstrukcjach materiały takie jak: farby, śruby czy zawiesia huśtawek posiadają certyfikaty, atesty.

Karuzele z Drewplacu z certyfikatem gwarantują ograniczenie do minimum ryzyka wystąpienia podczas zabawy sytuacji niebezpiecznych, takich jak np. zakleszczenie czy upadek.