producent placów zabaw

Pojazdy - drewniane place zabaw - dajemy radość!

Tym, co niezwykle przyciąga dzieci na place zabaw, są ciekawe urządzenia zabawowe. Wśród naszych wyjątkowych propozycji znajdą Państwo pojazdy na plac zabaw, czyli konstrukcje tworzone na kształt różnego rodzaju środków transportu. Oferujemy obiekty przypominające wóz strażacki, karetkę, policyjny radiowóz, a nawet helikoptery należące do tych służb. Takie rozwiązania mogą pozytywnie wpływać na wyobraźnię dzieci i inspirować je do zabawy w odgrywanie ról. Niektóre pojazdy na plac zabaw wyposażone zostały w zjeżdżalnie, co jest dodatkową atrakcją dla dzieci.

plac zabaw pojazd
Autko karetka
duża

plac zabaw pojazd
Autko policja
duża

plac zabaw pojazd
Autko straż
duża

plac zabaw pojazd
Autko straż
małe

plac zabaw pojazd
Helikopter pogotowie
LPR

plac zabaw pojazd
Helikopter policja

plac zabaw pojazd
Helikopter straż

plac zabaw pojazd
Ratrak

Wszystkie urządzenia zabawowe z naszej oferty posiadają certyfikaty poświadczające, że zostały one zaprojektowane i wykonane zgodnie z odpowiednimi normami: PN- EN 1176:2009, PN-EN 1177:2009. Opierając się na normach oraz bazując na własnym doświadczeniu, wyznaczamy dla każdego urządzenia strefy bezpieczeństwa będące minimalną przestrzenią niezbędną dla bezpiecznego użytkowania. Wszelkie wykorzystane w konstrukcjach materiały takie jak: farby, śruby czy zawiesia huśtawek posiadają certyfikaty, atesty.

Pojazdy na plac zabaw z certyfikatem gwarantują ograniczenie do minimum ryzyka wystąpienia podczas zabawy sytuacji niebezpiecznych, takich jak zakleszczenie czy upadek.