producent placów zabaw

Wizualizacje/projekty – drewniane place dla dzieci

 

Budowa placu zabaw dla dzieci to poważne przedsięwzięcie, które wymaga stworzenia wstępnego projektu. Przed rozpoczęciem inwestycji konieczne jest bowiem uszczegółowienie wstępnej koncepcji, które pozwoli wypromować dany pomysł na projekt budowy drewnianego placu zabaw dla dzieci. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, proponujemy bezpłatne wykonanie wstępnego opracowania, które zakłada rozmieszczenie urządzeń zabawowych. Taki plan budowy placu zabaw z drewna daje pogląd na efekty, jakie może przynieść inwestycja.

 

Place zabaw dla dzieci – doświadczenie w tworzeniu projektów

 

Od wielu lat działamy w branży urządzeń zabawowych. Projekty placów zabaw dla dzieci, a także tworzenie urządzeń z drewna oraz sam montaż placu zabaw to dla nas codzienność. Jesteśmy doświadczoną firmą i dzięki zdobytej na przestrzeni lat wiedzy o projektowaniu placów zabaw doskonale wiemy, jak prawidłowo rozmieścić urządzenia. Podczas tworzenia projektu na plac zabaw drewniany możemy zaproponować układ szlaków komunikacyjnych tak, aby zapewnić radość z zabawy i bezpieczeństwo najmłodszym. 

 

 

Plan budowy placu zabaw z drewna

 

W naszej wizualizacji uwzględniona jest cała zabudowa placu zabaw. Jeśli życzą sobie Państwo, byśmy zaprojektowali drewniany plac zabaw z domkiem i huśtawką z drewna, nic nie stoi na przeszkodzie. Doskonale wiemy, że dla dzieci takie rozwiązania są niezwykle atrakcyjne. W planie określimy, gdzie ma znajdować się domek, huśtawka drewniana oraz inne urządzenia zabawowe. Pragniemy, by każdy nasz plac zabaw był funkcjonalny, dlatego tak ważny jest dla nas jego projekt. To on pozwala dostosować rozwiązania do danego terenu. 

Na samym projekcie nie musimy jednak kończyć. Chcemy zaznaczyć, że oferujemy wykonanie drewnianego placu zabaw z montażem. Zachęcamy do wyboru tej kompleksowej usługi. 

Zainteresowanych naszą ofertą placu zabaw dla dzieci (drewnianego), którzy pragną wykonać wstępny projekt, prosimy o przesłanie odpowiednio przygotowanej mapy na nasz adres internetowy w formie załącznika. Aby w pełni wykorzystać możliwości wizualizacji, mapa powinna zawierać:

  • poprawnie zaznaczony przynajmniej jeden kierunek geograficzny, np. północny (N). Dla niektórych urządzeń ważne jest odpowiednie ustawienie względem słońca (np. aby zjeżdżalnie nie nagrzewały się latem),
  • zaznaczone linie energetyczne, wodociągowe lub inne, jeżeli znajdują się bezpośrednio nad lub pod terenem,
  • oznaczenie wejścia, ogrodzenia, roślinności, przeszkód i innych urządzeń,
  • co najmniej jeden poprawnie zaznaczony wymiar.

Jeśli mają Państwo pomysł na projekt budowy placu zabaw dla dzieci, na mapie można określić planowany rozkład urządzeń. Wówczas postaramy się rozmieścić je tak, aby ostateczny wynik w jak najwyższym stopniu odpowiadał planowanej wersji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Chętnie wykonamy plac zabaw drewniany dla dzieci. Polecamy też opcję z montażem. 

Zapytaj nas:

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty lub naszej działaności
- prosimy o kontakt:

Zapoznałem się z polityką prywatności czytaj więcej >>