producent placów zabaw

Wizualizacje/projekty – drewniane place dla dzieci

Budowa placu zabaw dla dzieci to poważne przedsięwzięcie, które wymaga stworzenia wstępnego projektu. Przed rozpoczęciem inwestycji konieczne jest bowiem uszczegółowienie początkowej koncepcji, które pozwoli wypromować dany pomysł na projekt budowy drewnianego placu zabaw dla dzieci. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, proponujemy bezpłatne wykonanie wstępnego opracowania, które zakłada rozmieszczenie urządzeń zabawowych. Taki plan budowy placu zabaw z drewna daje pogląd na efekty, jakie może przynieść inwestycja.

Place zabaw dla dzieci – doświadczenie w tworzeniu projektów

Od wielu lat działamy w branży urządzeń zabawowych. Projekty placów zabaw dla dzieci, a także tworzenie urządzeń z drewna oraz ich montaż to dla nas codzienność. Jesteśmy doświadczoną firmą i dzięki zdobytej na przestrzeni lat wiedzy o projektowaniu doskonale wiemy, jak prawidłowo rozmieścić urządzenia. Podczas przygotowywania projektu na plac zabaw drewniany możemy zaproponować układ szlaków komunikacyjnych tak, aby zapewnić najmłodszym radość z zabawy i bezpieczeństwo. Każdy nasz projekt placu zabaw zakłada wykreowanie przestrzeni, która będzie spełniała wymagania zarówno osób zlecających nam prace, jak i głównych zainteresowanych – maluszków. Dzięki nam to niełatwe zadanie, jakim jest budowanie placu zabaw, stanie się proste. 

Plan budowy placu zabaw z drewna

W naszej wizualizacji uwzględniona jest cała zabudowa placu zabaw. Możemy zaprojektować zarówno publiczny, jak i przydomowy obiekt – żaden projekt nie stanowi dla nas problemu! Jeśli życzą sobie Państwo, byśmy zaprojektowali drewniany plac zabaw z domkiem i huśtawką z drewna, nic nie stoi na przeszkodzie. Doskonale wiemy, że dla dzieci takie rozwiązania są niezwykle atrakcyjne. W planie określimy, gdzie ma znajdować się domek, huśtawka drewniana oraz inne urządzenia zabawowe. Pragniemy, by każdy nasz plac zabaw był funkcjonalny, dlatego tak ważny jest dla nas jego projekt. To on pozwala dostosować rozwiązania do danego terenu.

Na samym projekcie nie musimy jednak kończyć. Budowa placu zabaw dla dzieci także znajduje się wśród naszych propozycji – oferujemy wykonanie drewnianego placu zabaw z montażem. Zachęcamy do wyboru tej kompleksowej usługi.

Zainteresowanych naszą ofertą placu zabaw dla dzieci (drewnianego), którzy pragną otrzymać wstępny projekt, prosimy o przesłanie odpowiednio przygotowanej mapy na nasz adres internetowy w formie załącznika. Aby w pełni wykorzystać możliwości wizualizacji, mapa powinna zawierać:

  • poprawnie zaznaczony przynajmniej jeden kierunek geograficzny, np. północny (N). Dla niektórych urządzeń ważne jest odpowiednie ustawienie względem słońca (m.in. aby zjeżdżalnie nie nagrzewały się latem),
  • zaznaczone linie energetyczne, wodociągowe czy inne, jeżeli znajdują się bezpośrednio nad lub pod terenem,
  • oznaczenie wejścia, ogrodzenia, roślinności, przeszkód i innych urządzeń,
  • co najmniej jeden poprawnie zaznaczony wymiar.

Jeśli mają Państwo pomysł na projekt budowy placu zabaw dla dzieci, na mapie można określić wstępny rozkład urządzeń. Wówczas postaramy się rozmieścić je tak, aby ostateczny wynik w jak najwyższym stopniu odpowiadał planowanej wersji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług dotyczących konstrukcji placu zabaw dla dzieci. Z nami budowa tej przestrzeni dla maluchów stanie się łatwa, gdyż poza samym wykonaniem drewnianego placu zabaw dla dzieci oferujemy też jego montaż. 

Zapytaj nas:

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty lub naszej działaności
- prosimy o kontakt:

Zapoznałem się z polityką prywatności czytaj więcej >>