producent placów zabaw

Wieża na plac zabaw – różne propozycje

Każde dziecko zasługuje na to, by być traktowanym jak król czy królowa, a my dobrze o tym wiedząc, przygotowaliśmy ofertę placów zabaw z wieżą w wersji zamków. Jesteśmy pewni, że najmłodsi będą chcieli „podbijać” je każdego dnia, mogąc poczuć się jak WŁADCY najlepszej zabawy! Czas zacząć tę przygodę!

Zestaw Twierdza 1

Zestaw Twierdza 2

Zestaw Twierdza 3

Zestaw Twierdza 4

Zestaw Twierdza 5

Zestaw Twierdza 6

Zestaw Twierdza 7

Zestaw Twierdza 8

Zestaw Twierdza 9

Zestaw Twierdza 10

Zestaw Twierdza 11

Zestaw Twierdza 12

Zestaw Twierdza 13

Zestaw Twierdza 14

Zestaw Twierdza 15

Zestaw Twierdza 16

Zestaw Twierdza 17

Zestaw Twierdza 18

Zestaw 4 Mostki

Wieże na place zabaw dla dzieci – dzięki nim stworzycie bajkowe królestwo

Oferowane zestawy placów zabaw są złożone z różnej liczby elementów, aby każdy z Państwa mógł wybrać propozycję, która w 100% spełnia Wasze oczekiwania, a także wymogi przestrzenne. Jednak wszystkie z nich zapewnią dzieciom ogrom frajdy, jak również wspaniałą rozrywkę przez długi czas. Dzięki nam świetnie prezentujący się „zamek” z wieżami będzie można postawić na przedszkolnym, osiedlowym czy szkolnym placu zabaw. Pragniemy podkreślić, że każdy z młodych władców ma zapewnione na terenie twierdzy nie lada atrakcje, takie jak możliwość skorzystania ze zjeżdżalni pozwalającej na chwilowe opuszczenie wrót tego królestwa, zagrania w kółko i krzyżyk, wyjścia na piękny balkon, pokonania tunelu, a także wiele, wiele więcej!

Place zabaw z wieżami

Niektóre z naszych propozycji wyróżniają się wieżami zakończonymi koroną, która sprawia, że każdy plac zabaw nabiera iście królewskiego charakteru. Dla dzieci detale mają znaczenie, a my dopracowaliśmy je do perfekcji, tworząc zestawy zapewniające im nie tylko znakomitą rozrywkę, wymagane bezpieczeństwo, ale również przenoszące najmłodszych do innego… wręcz bajkowego świata. Wystarczy spojrzeć na nasze propozycje – począwszy od ich kolorystyki, przez zastosowane akcesoria zabawowe, aż po wykończenie – by wiedzieć, że to najlepsze z możliwych rozwiązań na rynku!