Place zabaw „Statki” z piaskownicą!

 

Każdy plac zabaw dla dzieci, na który trafia nasz drewniany statek, przykuwa uwagę zarówno dzieci, jak i rodziców. Z jednej strony to ciekawa atrakcja gwarantująca wielogodzinną zabawę, z drugiej, wszystkie te urządzenia zabawowe posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Informują one, że projekt oraz wykonanie jest zgodne z normami: PN-EN 1176:2009 oraz PN-EN 1177:2009.

 

Zestaw składa się z wielu mniejszych urządzeń, które umożliwiają zabawę kilku osobom jednocześnie. Statek posiada m.in. zjeżdżalnię, ściankę wspinaczkową czy tablicę do gry w „kółko i krzyżyk”. Pod niektórymi modelami znajduje się też piaskownica. Maluchom z pewnością spodoba się taki plac — klimatycznie wykonane schodki, ster, okienka, a także sam kształt urządzenia sprawią, że dziecko poczuje się jak marynarz na prawdziwym statku!

 

Na podstawie obowiązujących norm unijnych, a także własnego doświadczenia wyznaczamy dla każdego urządzenia strefy bezpieczeństwa będące minimalną przestrzenią niezbędną dla bezpiecznego użytkowania. Certyfikaty i atesty posiadają też wszystkie materiały, jakie wykorzystujemy w konstrukcjach, w tym: farby, śruby czy zawiesia huśtawek. 


Statki na place zabaw z certyfikatem zmniejszają do minimum ryzyko wystąpienia podczas zabawy sytuacji niebezpiecznych, takich jak np. zakleszczenie czy upadek.

 

Statek Pirat 1

Statek Pirat 2

Statek bez piaskownicy

Statek z piaskownicą