producent placów zabaw

Place zabaw w kształcie statku – ze zjeżdżalnią i piaskownicą

Wśród naszych propozycji sprzętów na place zabaw znajdują się wielofunkcyjne urządzenia, stworzone na podobieństwo statku pirackiego. Uwielbiany przez dzieci piracki motyw doskonale pasuje do każdego placu zabaw i przykuwa uwagę najmłodszych. Starannie wykonane konstrukcje, w których uwzględniony jest nie tylko kształt, ale też takie szczegóły jak ster czy charakterystyczne dla łodzi okrągłe okna, pozwolą poczuć się dzieciom jak prawdziwe wilki morskie. Plac zabaw, na którym znajduje się statek piracki, to miejsce, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. 

 

plac zabaw typu statek
Statek bez piaskownicy

plac zabaw typu statek
Statek z piaskownicą

plac zabaw typu statek
Statek Pirat 1

plac zabaw typu statek
Statek Pirat 2

 

Oryginalny plac zabaw

Nasze propozycje to zastawy składające się z kilku różnych zabawek. Statek piratów ze zjeżdżalnią, piaskownicą czy też ścianką wspinaczkową to oryginalne konstrukcje dające wiele możliwości zabawy. Proponowany przez nas plac zabaw stanowi w dodatku miejsce, które umożliwia zabawę kilku dzieciom jednocześnie, co daje szansę na integrację maluchów.

Bezpieczna zabawa na placu zabaw w kształcie statku

Co ważne, dostępne u nas urządzenia – także drewniany statek piracki na plac zabaw – posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, które potwierdzają, że projekt oraz wykonanie są zgodne z normami: PN-EN 1176:2009 oraz PN-EN 1177:2009. Wykorzystane do stworzenia każdego placu zabaw dla dzieci materiały także posiadają odpowiednie atesty. Dzięki temu drewniany statek jest miejscem odpowiednim do bezpiecznej zabawy. Ponadto biorąc pod uwagę nasze doświadczenie oraz obowiązujące normy unijne, dla każdego urządzenia wyznaczamy strefy bezpieczeństwa – są to minimalne przestrzenie niezbędne do bezpiecznego użytkowania sprzętu. Wszystko to powoduje, że ryzyko zakleszczenia się czy upadku podczas zabawy maleje.

Jeśli interesuje Państwa plac zabaw statek piracki i chcielibyście poznać cenę takiego urządzenia, zachęcamy do kontaktu!