producent placów zabaw

Drewniane piaskownice na plac zabaw z certyfikatem

Piaskownica jest jednym z niezbędnych elementów, jakie powinny znajdować się na placu zabaw. Wiele dzieci nie wyobraża sobie bowiem bez niej udanej zabawy. Piaskownica wybierana jest często na podwórko przy prywatnym domu, ale też na plac zabaw publiczny, np. do przedszkola. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju modele. Dostępna jest m.in. nowoczesna piaskownica z drewna, z siedziskami – prostokątna lub w innym kształcie. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich propozycji. 

plac zabaw piaskownice
Piaskownice drewnaine
cena za 1 mb

plac zabaw piaskownice
Piaskownica kwadratowa
Metal + HDPE 2m

plac zabaw piaskownice
Piaskownica kwadratowa
Metal + HDPE 3m

plac zabaw piaskownice
Piaskownica drewniana
zadaszona 2 m x 3 m

Piaskownica z atestem na plac zabaw do przedszkola i nie tylko

Ponieważ niezwykle istotne jest bezpieczeństwo pociech, zawsze należy wybierać piaskownice z certyfikatem, poświadczającym ich zgodność z normami obowiązującymi w naszym kraju. Dzięki temu nie trzeba martwić się, że dzieciom stanie się krzywda podczas zabawy. Oczywiste jest, że piaskownice do przedszkola czy innej publicznej przestrzeni muszą być produktami z atestem, ale warto wybierać certyfikowane modele także na tereny prywatne.

Wysokiej jakości piaskownica dziecięca

Jako firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym elementami na placu zabaw są piaskowce. Dlatego dostarczamy wysokiej jakości modele z drewna lub z tworzyw sztucznych i metalu. U nas można otrzymać piaskownicę, która jest impregnowana i posiada zadaszenie, dzięki któremu można korzystać z niej nawet w czasie deszczu. Dobrym wyborem jest też piaskownica z siedziskiem, która zapewnia maksimum wygody.

Gwarantujemy, że u nas otrzymają Państwo piaskownice drewniane wyłącznie wysokiej jakości, idealne dla małych oraz większych dzieci. Każda drewniana (i nie tylko) piaskownica może być umieszczona na placu zabaw lub na prywatnym podwórku. Naszą ofertę cechuje przystępna cena oraz różnorodność, jednak jeżeli interesuje Państwa produkt, którego nie posiadamy aktualnie na stronie, zachęcamy do kontaktu.

Wszystkie urządzenia zabawowe z naszej oferty posiadają certyfikaty poświadczające, że zostały one zaprojektowane i wykonane zgodnie z odpowiednimi normami: PN- EN 1176:2009, PN-EN 1177:2009. Opierając się na normach oraz bazując na własnym doświadczeniu, wyznaczamy dla każdego urządzenia strefy bezpieczeństwa będące minimalną przestrzenią niezbędną dla bezpiecznego użytkowania. Wszelkie wykorzystane w konstrukcjach materiały takie jak: farby, śruby czy zawiesia huśtawek posiadają certyfikaty, atesty.

Nasze piaskownice z certyfikatem gwarantują ograniczenie do minimum ryzyka wystąpienia podczas zabawy sytuacji niebezpiecznych, takich jak np. zakleszczenie czy upadek.