producent placów zabaw

Bobasy – na place zabaw dla przedszkoli

Tam, gdzie często przebywają dzieci, powinien znajdować się plac zabaw. Nie może zabraknąć go więc przy przedszkolu. W Drewplac oferujemy ciekawe wyposażenie placu przedszkolnego. Posiadamy bogaty wybór uwielbianych przez maluchy sprzętów. Jako doświadczony producent przedszkolnych placów zabaw wiemy, jak istotne jest bezpieczeństwo pociech, dlatego robimy wszystko, by pochodzące od nas wyposażenie placu zabaw spełniało wszelkie normy. Dzięki temu bez obaw można zainstalować je w przedszkolu. Nasze propozycje na place zabaw są konstrukcjami z atestem. Jeśli szukają Państwo pomysłów na urządzenia do przedszkola, jesteście w dobrym miejscu.

plac zabaw dla małych dzieci
Bobas 1

plac zabaw dla małych dzieci
Bobas 2

plac zabaw dla małych dzieci
Bobas 3

plac zabaw dla małych dzieci
Bobas 4

plac zabaw dla małych dzieci
Bobas 5

Tunel – idealny do placu zabaw dla dzieci

Wśród naszych zabawek na plac zabaw do przedszkola możemy wyróżnić specjalnie konstrukcje – tzw. bobasy – zawierające rurę (tunel). Element ten jest dokonały podczas gry w berka czy w chowanego. Codzienne rozrywki maluchów na placu zabaw z tunelem będą ciekawsze, gdyż urządzenie daje maluchom nowe możliwości. Dzięki temu zabawa nie znudzi się tak szybko. Nasze place zabaw dla przedszkoli są odpowiednie dla małych dzieci nie tylko ze względu na zawarte udogodnienia, ale także z powodu wyglądu. Ich kolory zachęcają najmłodszych do zabawy! Wszystkich, których interesują place zabaw dla przedszkola, zachęcamy do sprawdzenia całej naszej oferty, a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Wszystkie urządzenia zabawowe z naszej oferty posiadają certyfikaty poświadczające, że zostały one zaprojektowane i wykonane zgodnie z odpowiednimi normami: PN- EN 1176:2009, PN-EN 1177:2009. Opierając się na normach oraz bazując na własnym doświadczeniu, wyznaczamy dla każdego urządzenia strefy bezpieczeństwa będące minimalną przestrzenią niezbędną dla bezpiecznego użytkowania. Wszelkie wykorzystane w konstrukcjach materiały takie jak: farby, śruby czy zawiesia huśtawek posiadają certyfikaty, atesty.

Bobasy z certyfikatem gwarantują ograniczenie do minimum ryzyka wystąpienia podczas zabawy sytuacji niebezpiecznych, takich jak np. zakleszczenie czy upadek.