producent placów zabaw

Urządzenia komunalne – ławki do placów zabaw

Na dobrze wyposażonym miejscu zabaw dla dzieci nie powinno zabraknąć punktu przeznaczonego do odpoczynku. To dlatego tak ważne są służące relaksowi elementy małej architektury na place zabaw. Jako eksperci od zagospodarowania tego typu przestrzeni wiemy o tym i proponujemy ciekawy wybór ławek. Nasze propozycje są produktami z atestem, dlatego można je bez obaw umieszczać w strefach przeznaczonych dla maluchów. Oferowane przez nas zewnętrzne meble – ławki i stoły z ławkami na plac zabaw – są wykonane z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu pozostaną w dobrym stanie na długo.

meble na plac zabaw
Stół + ławki
drewniane

meble na plac zabaw
Ławka
metalowo-drewniana

meble na plac zabaw
Ławka
metalowa

meble na plac zabaw
Stół + ławki
metalowe

Ławki na plac zabaw z atestem

Nasze solidnie zbudowane meble wpłyną na komfort zmęczonych brykaniem dzieci, a poza tym mogą być też miejscem dla rodziców, którzy czekają na to, aż ich maluchy skończą zabawę. To właśnie ławka jest punktem, z którego opiekun często obserwuje, jak jego pociecha bawi się na placu zabaw. Wszystkich zainteresowanych zakupem elementów małej architektury zachęcamy do przejrzenia oferty, a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące naszych produktów.

Wszystkie urządzenia zabawowe z naszej oferty posiadają certyfikaty poświadczające, że zostały one zaprojektowane i wykonane zgodnie z odpowiednimi normami: PN- EN 1176:2009, PN-EN 1177:2009. Opierając się na normach oraz bazując na własnym doświadczeniu, wyznaczamy dla każdego urządzenia strefy bezpieczeństwa będące minimalną przestrzenią niezbędną dla bezpiecznego użytkowania. Wszelkie wykorzystane w konstrukcjach materiały takie jak: farby, śruby czy zawiesia huśtawek posiadają certyfikaty, atesty.

Urządzenia komunalne (ławki, stoły) z certyfikatem gwarantują ograniczenie do minimum ryzyka wystąpienia podczas zabawy sytuacji niebezpiecznych, takich jak np. zakleszczenie czy upadek.