producent placów zabaw

Tablice edukacyjne na plac zabaw

Połączenie zabawy i nauki jest niezwykle wartościowe dla rozwoju maluchów. My jako specjaliści tworzący drewniane zabawki przygotowaliśmy różnego rodzaju urządzenia edukacyjne na plac zabaw. Dzięki naszym propozycjom można stworzyć interaktywne oraz sensoryczne place zabaw. Proponujemy panel edukacyjny dla dzieci służący do różnych gier. W naszym katalogu można znaleźć urządzenia do rozgrywki w kółka i krzyżyk, kamień papier i nożyce czy w rzut do celu. Nie brakuje u nas też liczydeł oraz labiryntów. Wszystkie propozycje mają za zadanie zafascynować maluchy, pomóc im eksplorować świat oraz rozwijać umiejętności. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty, w której znajdują się rozmaite tablice edukacyjne na plac zabaw.

Kółko i krzyżyk z tablicą

Panel edukacyjny 4

Panel edukacyjny 5

Sklepik

Panel Kamień Nożyce Papier

Panel Pszczoła

Panel Samolot

Panel Rzut do celu

Panel Taxi

Panel Kółko i Krzyżyk

Panel Liczydło

Panel Bulaj

Panel Zegar

Panel Okna

Panel Labirynt Bee

Edukacyjne place zabaw dla dzieci

Dzięki naszym propozycjom zabawy dla dzieci na placu zabaw mogą mieć edukacyjny charakter. Dostępne u nas urządzenia mogą pomagać w fizycznym i umysłowym rozwoju pociech. Sensoryczny plac zabaw jest czymś niezwykle ciekawym dla malucha, który poznaje świat. W naszej ofercie znajdują się pojedyncze panele oraz połączanie kliku z nich, czyli swoisty płotek drewniany. Plac zabaw, na którym znajdą się tego typu rozwiązania może wiele zyskać. Warto urozmaicić nimi zarówno małe, jak i duże, standardowe lub tematyczne place zabaw, a nawet parki czy przydomowe ogródki. Edukacyjne zabawki to jest to! Zgadzają się Państwo? Zapraszamy do współpracy.

Wszystkie urządzenia zabawowe z naszej oferty posiadają certyfikaty poświadczające, że zostały one zaprojektowane i wykonane zgodnie z odpowiednimi normami: PN- EN 1176:2009, PN-EN 1177:2009. Opierając się na normach oraz bazując na własnym doświadczeniu, wyznaczamy dla każdego urządzenia strefy bezpieczeństwa będące minimalną przestrzenią niezbędną dla bezpiecznego użytkowania. Wszelkie wykorzystane w konstrukcjach materiały takie jak: farby, śruby czy zawiesia huśtawek posiadają certyfikaty, atesty.

Nasze edukacyjne place zabaw gwarantują ograniczenie do minimum ryzyka wystąpienia podczas zabawy sytuacji niebezpiecznych, takich jak np. zakleszczenie czy upadek.