producent placów zabaw

Drewniane place zabaw – BLOG


 

Przekształć drewniany plac zabaw w krainę marzeń…
2023-07-25

Przekształć drewniany plac zabaw w krainę marzeń…

plac zabaw widok z góry

Ahoj, kapitanie! Rzekł marynarz, stojąc przy balustradzie drewnianego statku. A może to nie do końca był statek…? Zastanawiałeś się kiedyś, jak stworzyć dziecku klimatyczne, tematyczne miejsce do zabawy, które pozwoli mu spełnić senne marzenia? My także. I wiesz co? Magicznym składnikiem była tu wyobraźnia. Zapamiętaj to słowo, dlatego że jeszcze do niego wrócimy. Nie materiał, cena czy idea — po prostu wyobraźnia i szansa wyzwolenia kreatywności drzemiącej w każdym dziecku. Przy jej pomocy przenieśliśmy się w czasy naszego dzieciństwa i zadaliśmy sobie jedno zasadnicze pytanie: o czym marzyliśmy…?


„Chciałem być marynarzem…”

Kojarzysz te wszystkie owiane tajemnicą historie o piratach, beztroskich żeglarzach, potworach morskich czy ukrytych głęboko w ziemi skarbach? To moment, w którym dziecko zaczyna sobie wyobrażać siebie jako przywódcę statku dryfującego po morzu wraz z ekipą najlepszych przyjaciół. Czy uda im się odnaleźć skarb? To już zależy od Ciebie…

Od siebie możemy jedynie dodać, że drewniany statek już na nich czeka. Umieść go na swoim placu zabaw, aby zaaranżować dzieciom atrakcję, przy której spędzą naprawdę wiele godzin. To zupełnie coś innego niż standardowe konstrukcje. Tutaj dzieci mogą poczuć się jak prawdziwi żeglarze lub piraci poszukujący skarbu. Statek piracki na plac zabaw możesz wybrać w wersji z piaskownicą, aby dzieci mogły zakopać w niej skrzynię pełną drogocennych przedmiotów.

plac zabaw statek

Ku przygodzie u boku kultowego Indiany Jonesa…

Słyszysz? Nadciąga od strony zachodu… To pociąg po brzegi wypchany złotem oraz cennymi artefaktami. To czas najwyższy, by przejąć nad nim kontrolę i dowieść prawdy. Czy ty także uwielbiasz pełne fascynujących przygód wyprawy? Dzieci, dla których skonstruujesz przestrzeń do zabawy, z pewnością odnajdą się w tym świecie. Spraw, by na Twój plac zabaw dojechał pociąg, w którym zabawy będzie co niemiara.

Drewniany plac zabaw z pociągiem, wagonami, zjeżdżalniami i tunelami daje dzieciom szerokie pole do popisu. Mogą bawić się w poszukiwaczy przygód, maszynistów, konduktorów czy pasażerów tego gigantycznego pojazdu. Pozostawiamy naszą drewnianą maszynę w Twoich rękach!

plac zabaw ciuchcia

Możesz nawet stworzyć całe miasto, wykorzystując do tego przeróżne, drewniane pojazdy na plac zabaw, m.in. policji, straży czy pogotowia.

Zaintrygowaliśmy Cię choć odrobinę? Wzbudziliśmy chęć stworzenia placu zabaw z prawdziwego zdarzenia? A to dopiero początek! Koniecznie zobacz, co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie, a z pewnością podbijesz tym serca dzieci i ich rodziców. Jeśli dysponujesz kilkoma terenami, możesz urządzić place zabaw w zupełnie różnym stylu, aby przykuć uwagę odwiedzających. Miłej zabawy!